najskôr ja. volám sa juraj, mám 23 rokov, krátke vlasy, hnedé oči a jeden rolák. zo všetkého najradšej mám chvíle, keď mám z toho čo robím dobrý pocit, čokoládu, obyčajné veci, ľudí, ktorí dokážu svojim postojom k danej veci vzbudiť vo mne dobrý pocit z nich, nemám rád situácie, keď sa odo mňa vyžadujú veci, o ktorých správnosti nie som presvedčený, nemám rád ľudí, ktorý ich odo mňa vyžadujú, nemám rád pocit, keď sa mi zdá, že si o sebe myslím až moc, bojím sa, že príde doba, keď budem mať strach z tých obyčajných vecí, ktoré mám teraz rád, keď si nebudem mať kedy uvedomiť o čo mi vlastne ide v prvom rade a budem nútený robiť tie zlé veci aj keď ich odo mňa nikto nebude vyžadovať. páči sa mi dobrá hudba neskoro v noci, dobrá próza v preplnenom vlaku, dobrý film, obdivujem ľudí, ktorý spravili veci, čo sa mi páčia. neverím, že existuje boh, chápem ľudí, ktorí ho vymysleli, dokonca chápem aj ľudí, ktorí v neho veria, nechápem ľudí, ktorí veria, že budú lepšími ak sa budú k nemu modliť, verím, že v každom z vás je niečo, o čom neviem. nepáči sa mi, keď silnejší určujú hlúpe pravidlá pre múdrejších a pre nich je bezproblémovejšie sa nimi absurdne riadiť, ako sa tím hlúpejším postaviť. existujú isté veci, ktoré pochopiť neviem, neviem či sa vôbec pochopiť dajú, nepoznám ľudí, ktorý to vedia, obľubujem chvíle, keď mi to nevadí, keď sedím v kresle, keď púšťame s chalanmi šarkana, keď kráčam po ulici, keď je všade tma a ...

a slečna petra? tú som si vymyslel. vznikla v mojej hlave a rozumie mojim problémom. je to tak, dalo sa to čakať. odhalenie prvé:

slečna petra neexistuje, nikdy neexistovala, nikdy existovať nebude

história zmien na stránke:
    vyberte si tvár týchto stránok:    

    ak chcete zrušiť ukladanie stránok SP do cache a dostať vždy aktuálne dáta kliknite sem. stránku však potom nebude možné prezerať neskôr v režime offline!!!