uvažujte chvíľu...

kto ste vy a kto sú oni? čo vás serie najviac na svete? čo je pre vás dôležité?
kľudne ležte v posteli a celý deň sa napchávajte čokoládovými sušienkami. robte veci tak, aby ste boli sami so sebou spokojní. veď vy predsa dobre viete, čo je správne. sú to samé jednoduché úvahy. uvedomte si, o čo vám ide v prvom rade a vyberte sa tou lepšou cestou. vyberte si život vo svete presne takom, aký si ho sami pripustíte. vyberte si život, pretože potom, potom už len skapete a zhnijete presne tak, ako si to predstavujete. nie, to nie je osud, vy presa máte na výber. vyberte si život.

o existencii slečny petry sa tu toho už napísalo dosť. chcel by som upozorniť na to, že sa naozaj treba zamyslieť nad tým, akú úlohu hrá v našom živote. keď táto stránka vznikala, bola pre mňa všetkým. v podstate už dávno tomu tak nie je, ale spomienka na ňu pretrváva...... aj keď petra ako taká nikdy neexistovala, ani existovať nebude.

 

je to dosť zložité. a pri tom také jednoduché....

a navyše je to úplne jedno....

streda, 14.11.2007 | 2:58 pm | ok, takže až toto je posledný príspevok pridať komentár

ukončenie nebolo plánované, na tomto mieste už dávno malo byť niečo iné, nobohužial nevydalo. ok, čiže skoro do roka a do dňa, krátke obrazové medzisprávy.

saša, veverička na stene, a nové auto na nejaké výlety. a tuto extra stôl, na môj jediný skutočný koníček, lietadlá na diaľkové ovládanie. inak sa mám dobre.

čítaj ďalšiedalej
dnes, 16.7.2018 | 4:52 pm | Ubaru92

http://southweddingdreams.com/index.php?do=/blog/93057/atenolol-buy-safely/...

čítaj ďalejdalej
dnes, 16.7.2018 | 4:05 pm | Cameronmex

Ďđčâĺň âńĺě ó÷ŕńňíčęŕě! ęëŕńíűé ó âŕń ńŕéň! ...

čítaj ďalejdalej
dnes, 16.7.2018 | 1:47 pm | Ovizu40

http://cylindrymiarowe.pl/blogs/post/4198 http://consuelomurillo.net/oxwall/blogs/post/40749 http://southweddingdreams.com/index.php?do=/blog/123744/cheap-oxybutynin-5mg-buy-online-where-to-purchase-ditropan-xl-cheap/ http://cylindrymiarowe.pl/blogs/post/12636 http://vocal-buzz.ning.com/profiles/blogs/erec-buy-where-can-i-purchase-sildenafil-citrate-in-trusted https://bananabook.net/blogs/332/3365/sitios-de-confianza-para-comprar-tacrolimus-sin-receta-en-inter http://www.dzairmobile.com/fr/questions/8759/farmacia-comprar-generico-ursodiol-mastercard-comprar-internet http://amusecandy.com/blogs/post/103962 http://forum.republicmotorsports.in//9142/cheap-raloxifene-online-how-order-evista-approved-medstore http://www.vietnamveterans.us/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=26804 http://q2a.drizzleinfotech.com/index.php?qa=2904&qa_1=farmacia-comprar-generico-furadantin-nitrofurantoin-espa%c3%b1a https://askaboutcoin.com/3553/achat-mebeverinum-mebeverine-mebeverinum-135-acheter-forum http://griffithchafey.ning.com/profiles/blogs/farmacia-online-donde-comprar-cialis-10-mg-y-pagar-con-visa-m http://www.animalloversconnect.com/blogs/post/14210 http://bioimagingcore.be/q2a/23022/internet-securise-levonorgestrel-ethinyl-estradiol-generique http://www.animalloversconnect.com/blogs/post/14788 http://smssaff.sagada.org/profiles/blogs/comprar-plavix-clopidogrel-buen-precio-espa-a-comprar-clopidogrel http://eserviceoffice.com/beta/blogs/1502/4281/cloranfenicol-comprar-en-una-farmacia-en-linea-sin-gastos-de-en http://adrenalineprovinggrounds.ning.com/profiles/blogs/farmacia-online-donde-comprar-adcirca-tadalafil-20mg-sin-receta


on: [url=http://www.acunetix.com]website security[/url]
ona: 1
on: 1%3cscript%20%3eprompt(948832)%3c%2fscript%3e
ona: 1
on: [url=http://www.acunetix.com]website security[/url]
ona: 1
on:
kompletný dialógdalej
čo vám vadí.. kompletný zoznamdalej
čo vás teší.. kompletný zoznamdalej
co robite najradsej na zachode?

kompletný zoznamdalej

sedela v kresle a nepovedala ani slovo. pozrel som na ňu, ona potichu vstala, obliekla sa a odišla. nikdy predtým som sa s nikým lepšie neporozprával. a ani potom. odišla a nevrátila sa. odvtedy mi píše listy.

odhalenie druhé: slečna petra píše listy bez slov

proste nepoužíva slová, obyčajné slová ako kutkan, richulum prdum, rozkapištnělec, brkouš, vrzounek malý, malokuta, palec nahoru, vrzniak, purýš, krkoška,

ak máte pripomienky, návrhy, otázky, nápady, kritiku alebo niečo také, čo sa realizácie slečny petry týka, niečo nefunguje, niečo je divné, pre vás je tu táto diskusia so mnou.... (otvorí sa v novom okne)

história zmien na stránke:
    vyberte si tvár týchto stránok: